בית | שאלות נפוצות

שאלות ותשובות

הסיסמא הינו חסויה ולכן לנו אין גישה לסיסמא שלכם ולכן במידה ושכחתם אותה בהתחברות יש לינק "שכחתם סיסמא" מלאו את המייל ותשלח אליכם סיסמא חדשה באופן מיידי לאותו מייל איתו נרשמתם לאתר.
הפרסום באתר חינם! אך קיים מסלול נוסף בו ניתנת האפשרות להדגיש את המודעות המפורסמות בצבע בעבור תשלום סמלי בכל אחד מהמדורים. הבחירה במודעה בתשלום תגדיל משמעותית את הסיכוי לבלוט בין מאות המודעות, להופיע בתמונות של "חם בלוח" באופן אקראי וכך תיהיה חשיפה גדולה יותר ואפשרות למכור\להשכיר מהר יותר את שטח הפרסום שברשותכם. הבחירה במודעה מודגשת או רגילה תיעשה לאחר מילוי פרטי המוצר אותו אתם מבקשים למכור.
ניתן לעדכן - למחוק את המודעה שלך באופן עצמאי, באתר, ע"י כניסה לאזור האישי, תחת המודעות שלך יופיעו ההודעות אותן פרסמת, במידה וטעית במילוי הפרטים תוכל לשנות אותם ע"י כניסה לעדכן. בעדכון המודעה ניתן גם למחוק את מודעתך (בעקבות מפרסם השוכר את שטח הפרסום שפרסמת או מכל סיבה אחרת).
הוספת תמונה נעשית במהלך הכנסת המודעה,כחלק ממילוי פרטי המודעה. חשוב להדגיש כי התמונה יכולה להיות בפורמט, png או jpg בלבד, ניתן להוסיף, לערוך תמונה למודעה גם לאחר שהיא נמצאת כבר באתר, באמצעות כניסה לאזור האישי.
במידה וברצונך לפרסם מודעה באתר אד ספייס, הקלק על כפתור פרסם מודעה, מלא את הפרטים אותם ברצונכם לפרסם (מילוי פרטים באופן טוב והוספת תמונה תביא למודעתכם לכניסות רבות יותר לפרטיכם קחו זאת בחשבון). לאחר הרישום ישנן שתי אופציות: האחת רישום בחינם והשני בעבור מודעה מודגשת שתוצג תמיד בראש הדף בקטגוריה הרצויה וגם תתחלף באופן אקראי עם התמונות המופיעות באתר בעמוד הראשי. בתום תקופת הפרסום שהיא 90 יום המודעה תמחק המודעה באופן אוטומטי ממאגר המודעות הודעה על סיום או חידוש המודעה תשלח אליכם לדואר האלקטרוני.
העלאת מודעה ללוח מכירת שטחי פרסום הינה פשוטה וקלה בכדי שכל משתמש בעל שטח פרסומי יוכל לעלות את מודעתו בקלות ובזריזות. הרישום אינו כרוך בתשלום והיא נחוצה לשם קבלת שם משתמש וסיסמא, אשר בעזרתם האתר יהיה פתוח לשימוש חופשי לפרסום מודעות, עדכונם ומחיקת מודעות בלוח הפרסום.
אתר פרסום אדספייס מתאים לכל אדם שברשותו שטחי פרסום שעליהם ברצונו לפרסם, ומצד שני לכל אחד שמחפש פרסום באמצעי הפרסום והשיווק השונים. האתר נכתב כולו בשפה פשוטה כך שלא צריך להיות משרד פרסום או אפילו בנושא הפרסום בכדי להבינו, המילוי בקטגוריות הינו גמיש וזאת בכדי שהמשתמש יוכל לשנות את המלל כרצונו.
אתר אדספייס הוא הלוח הראשון בישראל, שמטרתו היא תווך בין שטחי פרסום שונים. מטרת אתר אדספייס הוא לייעל ולמקד את חיפוש הפרסום האפקטיבי המתאים לעסק שלך. במקום לחפש במשרדי הפרסום השונים ולשלם עמלות מיותרות, האתר מאפשר עדכון פרסומים און ליין.